Про компанію

Наш Центр перекладів наукових і ділових документів докладає всіх зусиль для того, щоб надати переклад найвищої якості, який перевершить очікування наших клієнтів. Наша команда складається з високопрофесійних перекладачів, редакторів та менеджерів з контролю якості, які поділяють наші основні цінності – професійність, точність та надійність. Кожен перекладач, що працює у нас, проходить сувору процедуру перевірки, щоб зберегти наші високі стандарти якості. Наші перекладачі спеціалізуються у галузі медицини, техніки та права для впевненості у тому, що навіть спеціалізовані документи будуть перекладені професійною мовою та витримані в потрібному стилі.

Ми дотримуємося єдності термінології у окремому документі та у цілому проекті, який веде одна група перекладачів від початку до повного його закінчення, при цьому враховуємо побажання замовника по стилю та термінології перекладу. Кожен проект координується професійним редактором, експертом з даної тематики. Сучасні засоби комунікації дозволяють нам оперативно надавати послуги перекладу клієнтам як у Києві, так і у інших містах України та за кордоном. Ми також надаємо послуги професійної редактори та коректури перекладів, виконаних клієнтами або третіми особами, за винятком машинного перекладу.

Для особистих та юридичних документів ми пропонуємо послуги нотаріального засвідчення, апостилізації та легалізації. Ви знаходитись не в Києві? Нічого страшного, ми відправимо Вам документи Новою поштою або будь-якою зручною для Вас компанією, або кур’єрською доставкою на вказану Вами адресу, а також електронну версію перекладу на Вашу електронну скриньку.

Ми пропонуємо Вам:

  • Відповідь на Ваш запит протягом 15 хвилин
  • Пунктуальність
  • Конкурентні ціни
  • Високу швидкість та якість перекладу
  • Виконання заказів будь-якого об’єму та складності

Дотримання конфіденційності